Oud besturen

Oud besturen

Oud besturen

  • Bestuur 2021-2022

    Voorzitter - Tim Roumen

    Secretaris - Danique Wille

    Penningmeester - Elise van Walraven

    Lid Onderwijs Geneeskunde en Lid Onderwijs Farmacie - Salima Skalli

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen en Lid Onderwijs Vitality & Ageing  - Laura Overdam

    Lid Intern - Sarah van Rooden

    Lid Extern - Bo van Oldenmark

  • Bestuur 2020-2021

    Voorzitter - Claire Eymaal

    Secretaris - Esther van Tol

    Penningmeester - Vincent van der Wolf

    Lid Onderwijs Geneeskunde en Lid Onderwijs Farmacie - Isobel Bowring

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen en Lid Onderwijs Vitality & Ageing - Marleen de Winter

    Lid Intern - Victor Benthem

    Lid Extern - Lotte Vissers

  • Bestuur 2019-2020

    Voorzitter - Caroline Balm

    Secretaris - Katinka Spekking

    Penningmeester - Marlies Wagener

    Lid Onderwijs Geneeskunde en Lid Onderwijs Farmacie - Marlou Leenders

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen en Lid Onderwijs Vitality and Ageing - Fleur Meulmeester

    Lid Intern - Koen Wijsman

    Lid Extern - Yasin Yüksel

  • Bestuur 2018-2019

    Voorzitter - Tom van Ravens

    Secretaris - Maud Schoot Uiterkamp

    Penningmeester - Bianca Biersteker

    Lid Onderwijs Geneeskunde en Lid Onderwijs Farmacie - Eva Nieuwpoort

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen en Lid Onderwijs Vitality and Ageing - Imke Wijnen

    Lid Intern - Tijn van Stekelenburg

    Lid Extern - Anouk Heesters

  • Bestuur 2017-2018

    Voorzitter - Josif Vlaski

    Secretaris - Maayke de Koning

    Penningmeester - Irma Gremmen

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Lieke ter Welle

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Tom Bevers

    Lid Intern - Alexander Hamming

    Lid Extern - Nienke Wit

  • Bestuur 2016-2017

    Voorzitter - Lidewij Vroonhof

    Secretaris - Menthe Bergmans

    Penningmeester - Kanishk Kaushik

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Eva Klaase

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Marleen Gerretsen

    Lid Intern - Wingchi Cheng

    Lid Extern - Alexander Broux

  • Bestuur 2015-2016

    Voorzitter - Sander Sandkuyl

    Secretaris - Renee Noten

    Penningmeester - Yvonne Versluijs

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Joren Verhoog

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Lotte van Klaveren

    Lid Intern - Amarins Damstra

    Lid Extern - Fleur van Velthoven

  • Bestuur 2014-2015

    Voorzitter - Gideon Smit

    Secretaris - Emilie van Lingen

    Penningmeester - René Wouters

    Lid Onderwijs Geneeskunde - David Buis

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Charlotte Zwetsloot

    Lid Intern - Merian Kuipers

    Lid Extern - Marijn Duin

  • Bestuur 2013-2014

    Voorzitter - Ernest le Roy

    Secretaris - Patricia Knijnenburg

    Penningmeester - Sander Hulsbos

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Wietske Boer

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Merlin Weeda

    Lid Intern - Frank Reinink

    Lid Extern - Eline Ruigrok

  • Bestuur 2012-2013

    Voorzitter - Ramzi Khalil

    Secretaris - Lisa de Pont

    Penningmeester - Niels Brouwer

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Maartje Eekman

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Patrick van der Zande

    Lid Intern - Kevin de Regt

    Lid Extern - Sabine Bezstarosti

    Lid Exploitatie - Serge Bleijenburg

  • Bestuur 2011-2012

    Voorzitter - Nelleke Boelhouwer

    Secretaris -  Jacco Kroese

    Penningmeester - Raphaël Rienstra

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Lisette Harteveld

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Suzanne de Kreij

    Lid Intern - Hans Bezstarosti

    Lid Extern - Vincent van Beek

    Lid Exploitatie - Niels Groeneveld

  • Bestuur 2010-2011

    Voorzitter - Koen Lentjes

    Secretaris - Jorinde Schiphuis

    Penningmeester - Martha de Groot

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Anne Peeters

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Marieke Epping

    Lid Intern - Thijs de Vos

    Lid Extern - Jeroen van Suylichem

  • Bestuur 2009-2010

    Voorzitter - Banne Németh

    Secretaris - Elfie Oedemans

    Penningmeester - Karin van Santen

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Marjolein

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Jaap Schreurs

    Lid Intern - Lara Tullenaar

     

  • Bestuur 2008-2009

    Voorzitter - Tessa Houtzager

    Secretaris - Pauline Bakker

    Penningmeester - Bente de Kok

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Michiel de Graaf

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Kattria van der Ploeg

    Lid Intern - Maarten van der Deijl

    Lid Extern - Tom Witteveen

  • Bestuur 2007-2008

    Voorzitter - Pieter Okkerse

    Secretaris - Daniëlle van Winden

    Penningmeester - Anouk Netten

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Wendy Damman

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Diahann Jansen

    Lid Intern - Annerie van der Jagt

    Lid Extern - Frank Smit

  • Bestuur 2006-2007

    Voorzitter - Minka van Dongen

    Secretaris - Hans de Boer

    Penningmeester - Gerard Noppe

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Melina den Haan

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Paula van de Sande

    Lid Intern - Marlies Penning

    Lid Extern -René Post

  • Bestuur 2005-2006

    Voorzitter - Dirkjan Kakebeeke

    Secretaris - Marjolein Raps

    Penningmeester - Joep Thijssen

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Mirjam Rath

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Sanne Vrijmoet

    Lid Intern - Sytse van Beek

    Lid Extern - Judith Klein

  • Bestuur 2004-2005

    Voorzitter - Bouke Duijnisveld

    Secretaris - Lotte van Steijn

    Penningmeester - Sander Rodrigo

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Merel Boom

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Martijn Holleman

    Lid Intern - Marlies van Dalen

    Lid Extern - Eline van den Akker

  • Bestuur 2003-2004

    Voorzitter - Roderick de Lind van Wijngaarden

    Secretaris - Jantine de Jong

    Penningmeester - Ron van Oosterhout

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Celine Tummers

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Michelle Agenant

    Lid Intern - Marjolein Eysink Smeets

    Lid Extern - Marie-Louise van der Hoorn

  • Bestuur 2002-2003

    Voorzitter - Anda Samson

    Secretaris - Maurice Bizino

    Penningmeester - Leonard Seghers

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Anouk Rozeman

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Mariëlle Berden

    Lid Extern - Bas Hammer

     

  • Bestuur 2001-2002

    Voorzitter - Rob de Lind van Wijngaarden

    Secretaris - Renske Scheenstra

    Penningmeester - Christian Martini

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Sanne Kloosterman

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen -Titia Kruithof

    Lid Intern - Annemieke Thijssen

  • Bestuur 2000-2001

    Voorzitter - Dieke Hoftijzer

    Secretaris - Stefanie Wijffels

    Penningmeester - Maarten Looijestijn

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Dineke Smedts

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Margo Strijbosch

    Lid Intern - Milovan de Bruck

    Lid Extern - Rutger van Bommel

  • Bestuur 1999-2000

    Voorzitter - Ward van Beers

    Secretaris - Hester Klasen

    Penningmeester - Mirella Bes

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Annick Weustink

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Sylvia van de Meer

    Lid Intern - Maarten Dekker

    Lid Extern - Viola Koen

  • Bestuur 1998-1999

    Voorzitter - Jasper Tijsterman

    Secretaris - Ivo Minken

    Penningmeester - Michiel Bröker

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Frits Hogewind

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Marion den Boer

    Lid Intern - Jeroen Tettelaar

    Lid PR - Christel Versluis

  • Bestuur 1997-1998

    Voorzitter - Jeroen Croes

    Secretaris - Hanneke Bouwsma

    Penningmeester - Sander Keijser

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Rogier Müskens

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Janine van Nes

    Lid PR - Raymonda Romberg

  • Bestuur 1996-1997

    Voorzitter - Fedoo van der Beek

    Secretaris - Vinodh Basdew

    Penningmeester - Miquel Diez Canseco Quintana

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Suzanne Broekhuizen

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Henrike van Dongen

    Lid PR - Elham Ghazi Hosseini

     

  • Bestuur 1995-1996

    Voorzitter - Marc Verschoor

    Secretaris - Resi Reijnen

    Penningmeester - Mariëlle de Vreede

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Jitske Koetsier

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Annemieke Suijdendorp

    Lid Intern - Marjolein Larkens

    Lid PR - Wim Bouwknegt

  • Bestuur 1994-1995

    Voorzitter - Vincent Jaddoe

    Secretaris - Victorine Nickolson

    Penningmeester - Mariëlle van Aalst

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Hedwig Vos

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Janneke Ravensberg

    Lid Intern - Ernst-Jan Troe

    Lid PR - Birthe Heeres

  • Bestuur 1993-1994

    Voorzitter - Duco Duchatteau

    Secretaris - Nora Voornolen

    Penningmeester - Bouwin Rijbroek

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Marloes van der Deijl

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Petra Callenbach

    Lid PR - Martijn Finken

  • Bestuur 1992-1993

    Voorzitter - Marieke de Buck

    Secretaris - Anne Karien Marijnissen

    Penningmeester - Lenneke Fleerakkers

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Paulien Goossens

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Christa van Kan

    Lid Intern - Sabine Siesling

    Lid PR - Jan-Kees van Rooden

  • Bestuur 1991-1992

    Voorzitter - Ferre Leujes

    Secretaris - Sigrid Ferwerda

    Penningmeester - Nicole Verzijl

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Hans-Marc Siebelink

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Monique van der Pauw

    Lid PR - Karien Touw

  • Bestuur 1990-1991

    Voorzitter - Hester Lion

    Secretaris - Jeroen van Vugt

    Penningmeester - Frédérique Beverdam

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Lieke de Jong-Potjer

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Joanne van Dam

    Lid PR - Jeroen Steens

  • Bestuur 1989-1990

    Voorzitter - Jeroen van Baare

    Secretaris - Caroline Roozendaal

    Penningmeester - Iris de Bruijn

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Chris de Jong

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Linda Liem

    Lid PR - Marolijne Vergouwen

  • Bestuur 1988-1989

    Voorzitter - Liesbeth Ras

    Secretaris - Carel Meskers

    Penningmeester - Karin Höld

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Inge Tofield-van der Ende

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Fred van Leeuwen

    Lid PR - Janneke Mijnster

  • Bestuur 1987-1988

    Voorzitter - Angélique Meskers-van Geel

    Secretaris - Erik Thurkow

    Penningmeester - Rob Jansen

    Lid Onderwijs Geneeskunde - Edo Stam

    Lid Onderwijs Biomedische wetenschappen - Mariëtte Oostindiër

    Lid Algemene Act. - Jean-Louis Kerhoffs

    Lid PR - Esther de Jong

  • Bestuur 1986-1987

    Voorzitter - Heleen Scholtes-Grobben

    Secretaris - Susan Vervoordeldonk

    Penningmeester - Pieter Clahsen

    Lid - Ruud Schaar

    Lid - Jan Willem Straathof

    Lid - Fons van Hoek

  • Bestuur 1985-1986

    Voorzitter - Annemieke Nelis

    Secretaris - Anne Speckens

    Penningmeester - Nir Weijl

    Lid PR - Henk Boom

    Lid - Maarten Glas

    Lid - Peter-Paul Sloekers

    Lid - Meta van der Woude

  • Bestuur 1984-1985

    Voorzitter - Adelheid Beelen

    Secretaris - Annelies Brandsma

    Penningmeester - George ten Bosch

    Lid - Harriëtte Bekebrede

    Lid - Erik Sprong

    Lid - Nick van Vliet

    Lid - Deric van de Schoot

  • Bestuur 1982-1983

    Voorzitter - Steven Westerop

    Secretaris - Jan Th. Sloekers

    Penningmeester - Pieter ten Have

    Lid - Rob de Bruin

    Lid - Taco van Lent

    Lid - Peter Pattynama

    Lid - Kees van Kuijk

  • Bestuur 1981-1982

    Voorzitter - B. Thio

    Secretaris - J. Bloemen

    Penningmeester - M. Bourgeois

    Lid - E. Janssen

    Lid - K. van Kuijk

    Lid - J. van de Meydenberg

    Lid - S. Westerop

  • Bestuur 1981-1982

    Voorzitter - B. Thio

    Secretaris - J. Bloemen

    Penningmeester - M. Bourgeois

    Lid - E. Janssen

    Lid - K. van Kuijk

    Lid - J. van de Meydenberg

    Lid - S. Westerop

  • Bestuur 1980-1981

    Voorzitter -  I.M. Thoolen

    Secretaris - J. Hoevers

    Penningmeester - C. Sonneveld

    Lid - F. van Steveninck

    Lid - R. Buimer

    Lid - W. Fokkers

  • Bestuur 1979-1980

    Voorzitter -  P. Richter

    Secretaris - I.M. Thoolen

    Penningmeester - C. Brumsen

    Lid - G.K.M. Bunschoten

    Lid - G. Hagen

    Lid - L.K. Golterman

    Lid - A. Bakker

  • Bestuur 1978-1979

    Voorzitter -  D. Zijlmans-van Zeben

    Secretaris - R.J.M.P. Wiechen

    Penningmeester - P.M. Steylen

    Lid - A.J. Poot

    Lid - L.K. Golterman

    Lid - A. Bakker

    Lid - S. Strikwerda

  • Bestuur 1977-1978

    Voorzitter -  F. Brus

    Secretaris - A.J. Luiten

    Penningmeester - J.W. Lely

    Lid - P.G. Brock

    Lid - D.L.J. Tavy

    Lid - J.M. Provoost

    Lid - J.S. de Kanter

    Lid - G.R.H.M. Geerders

    Lid - A.K. Brand

    Lid - J.A.M. Kamp

  • Bestuur 1976-1977

    Voorzitter - P.A.E. Hiddema

    Secretaris - E. Jansen

    Penningmeester - L. Schultze Kool

    L.N.J.E.M. Coene

    M.G. Hazekamp

    T. Ottenhof

    W.J. Rijnberg

    H.P.J. de Haan

  • Bestuur 1975-1976

    Voorzitter -  P.A.E. Hiddema

    Secretaris - E. Jansen

    Penningmeester - L. Schultze Kool

    L.N.J.E.M. Coene

    M.G. Hazekamp

    T. Ottenhof

    W.J. Rijnberg

    H.P.J. de Haan

  • Bestuur 1975-1976

    Voorzitter -  H.J.J. Jongeneel

    Secretaris - B. Bosch

    Penningmeester - H.J.L. Brackel

    Lid - P. Noach

    P.A.E. Hiddema

    H.P.J. de Haan

    E. Jansen

    L. Schultze Kool

    S. Lobatto

  • Bestuur 1974-1975

    Voorzitter - L.F.S.J. Crobach

    Secretaris - G.J. van Zeben

    Lid - R.J. de Graaf

    Lid - Mw. J. Heusdens

    Lid - A.H.J. van Meurs

    Lid - G. Oudijk

    Lid - G.J. van der Ploef

    Lid - T.J.M. Verhey

  • Bestuur 1973-1974

    Voorzitter - J.D. Moolenburgh

    Secretaris - Mw. E. Villanueva

    Penningmeester - G.J. van Zeben

    Lid - H.J. Bernelot Moens

    Lid - R.F.W. van Boekel

    Lid - R.B. Girjasing

    Lid - Mw. E. van Haastert

    Lid - I.N.M. Maas

    Lid - J.J. Nieuwdorp

  • Bestuur 1972-1973

    Voorzitter - P. Kaiser

    Secretaris - Mw. I.A. Kreis

    Penningmeester - R.R.F. Kuiters

    Lid - J. Schaafsma

    Lid - Mw. M. Teekens

    Lid - E.M. Wiggers

  • Bestuur 1971-1972

    Voorzitter - P.A. Helle

    O.J. Repelaar van Driel

    Mw. A.G. Limburg-Okken

    G.T. Visbach

    Mw. E. Sleeboom

    C.J.M. Vredeveld

    L. Witkamp

    J.J.M. Limburg

  • Bestuur 1970-1971

    Penningmeester - E.P. Dumas

    E.M. Bijloos

    Mw. M. den Boer

    Mw. H.C.J.M. Jansen-Warnaars

    G.W.J.M Tangelder

    G.A.C. Veenstra

  • Bestuur 1969-1970

    Voorzitter - R.M. Valentijn

    Penningmeester - H.J. Blok

    H.A. BIjlmer

    H. van Andel

    Mw. E. Plantenga-Reijnierse

    H. Punt

    A.T.M. de Vries

    J. Havelaar

  • Bestuur 1968-1969

    Voorzitter - A.W. Broekmans

    Penningmeester - C. la Lau

    F.W.A. van Ansbeck

    C.G.M. Kalleberg

    Mw. E.F. van Leeuwen

    J.J.M. van Roosmalen

    Mw. M.W. Wiebenga

  • Bestuur 1967-1968

    Voorzitter - R.A. Verweij

    Secretaris - Mw. M.H.C. Schaaf

    Penningmeester - J.H.C. Voormolen

    Lid Onderwijs - B. Huisman

    Lid - P.R. van Rhijn

    Lid - S. Wytema

    Lid - Mw. H. Francken-Hooiberg

    Lid - S.J.R. de Monchy

  • Bestuur 1966-1967

    Voorzitter - S. Wytema

    Secretaris - Mw. E.G.C. van Seumeren

    Penningmeester - R. Kruthoffer

    Lid Onderwijs - D.A.. Houwert

    Lid Studiezaken - Mevr. P.M. Koppen de Neve-Matthijsen

    Lid - D.E. Kuenen

    Lid I - J.A.G. de Groot

    Lid II - H.M. van Sprang

  • Bestuur 1966

    Voorzitter - J.N. Voorhoeve

    Secretaris - Mw. M.L. Boumeester

    Penningmeester - J.H.L. Hardeman

    Lid Studiezaken - G.J. Bruining

    Lid - Mw. A. van Waning

    Lid - A. Constandse

    Lid - S.L. Werker

    Lid - L.L.M. Thomas

  • Bestuur 1965-1966

    Voorzitter - J.G. Goekoop

    Secretaris - Mw. V.E. Souper

    Penningmeester - W.J. van der Ven

    Lid - M.F. Schutte

    Lid - Mw. M. Kramers

    Lid - H.A.M.M. Meyer

    Lid - H.M. Vriesendorp

  • Bestuur 1964-1965

    Voorzitter - A. Blussé van Oud-Albas

    Secretaris - Mw. D.B. Engels

    Penningmeester - S.W. Schalm

    Lid - B.Th.P. Fontein

    Lid - Mw. N.E. van der Valk

    Lid - P. van Bemmelen

    Lid - F.H. de Graaf

  • Bestuur 1963-1964

    Voorzitter - P. Kloppenburg

    Secretaris - Mw. V. Bouwmeester

    Penningmeester - W.R. Faber

    Lid - W.C. Wegman

    Lid - Mw. V.E. Souper

    Lid - H. Heeneman

    Lid  - P. Klementschitsch

  • Bestuur 1962-1963

    Voorzitter - Rh. Feith

    Secretaris - Mw. C.E. Bok-Tinbergen

    Penningmeester - W.R. Faber

    Lid - J.W. Rethmeier

    Lid - Mw. L. Joustra

    Lid - C.A.F. Tulleken

    Lid - A. Blussé van Oud Alblas

  • Bestuur 1961-1962

    Voorzitter - A.F. Deutman

    Secretaris - Mw. A. Meulenberg

    Penningmeester - E.W. Bakker

    Co-assistent - N.D. Bessem

    Lid - M.E. van Zanten

    Lid - J. Wladimiroff

    Lid - J.J. Rasker

    Lid - M.W. E.F. Leendertz

    Lid - E.C. Belonje

  • Bestuur 1960-1959

    Voorzitter - R. Bieger

    Penningmeester - H.A. van Opstall

    Co-Assistent - K.H. Teng

    Lid - H.D. Meijer

    Lid - Mw. L.A. Dekker

    Lid - W.J. Terpstra

    Lid - R.J. Kuipers

    Lid - Mw. V. Hartland

  • Bestuur 1959-1960

    Voorzitter - N.D. Bessem

    Secretaris - Mw. C.J.M. Rust

    Penningmeester - H.J. Werre

    Lid FB - C.E. van Marle

    Lid - Mw. T.H. Smit

    Lid - J. de Bruijne

    Lid - P.E. van Benthem van den Berge

    Lid - H.W. Dicke

  • Bestuur 1958-1959

    Voorzitter - T.J. Bast

    Secretaris - Mw. H.E. van Joost

    Penningmeester - B.F. van den Bosch

    Lid - J.H. Wolterbeek

    Lid - Mw. H. Olthuis

    Lid - F. van Kersen

    Lid - J. van Noort

    Lid - E.S. Nieuwendijk

  • Bestuur 1957-1958

    Voorzitter - D.J. van Dijk

    Secretaris - Mw. A.J. Daniels-ten Bokkel Huinink

    Penningmeester - Th. M.E. Govaert

    Lid - L.A. van Es

    Lid - Mw. M.F.J. van der Kaaden

    Lid - W. de Bruijne

    Lid - H.R. Thong Joe Wai

    Lid - J.D.K. Munting

  • Bestuur 1956-1957

    Voorzitter - H.J. Spruyt

    Secretaris - Mw. J.J.A. Dekhuyzen

    Penningmeester - H.E. Blok

    Lid - E.V. van Hall

    Lid - Mw. C.J.E. Melchior

    Lid - P.D. Kerkhof

    Lid - E.H. Nauta

  • Bestuur 1955-1956

    Voorzitter - W.J. van Amstel

    Secretaris - Mw. M.R. Jurgens

    Penningmeester - A. van der Wouden

    Lid - A.P.R. Blok

    Lid - Mw. A.S. Cohen-van Overstraten Kruysse

    Lid - D. van der Waaij

    Lid - Th. A. Eversdijk Smulders

  • Bestuur 1954-1955

    Voorzitter - A.J.R. Koumans

    Secretaris - Mw. J.W.S. Verdenius-Van Dijck

    Penningmeester - H.T. Lim

    Lid - C.F. Hollander

    Lid - Mw. H.S.M.E. Mulder

    Lid - F.E. van Dam

    Lid - W.J. van Amstel

  • Bestuur 1953-1954

    Voorzitter - E.B. van Hasselt

    Secretaris - Mw. M.N. Wolterbeek

    Penningmeester - H.W.E.G.G. Hartgrink

    Lid - M. Oort

    Lid - Mw. H.A. de Vries

    Lid - R. Alberts

    Lid - P. van Genderen Stort

  • Bestuur 1952-1953

    Voorzitter - J. de la Hayze

    Secretaris - Mw. E.L. de Jager

    Penningmeester - Bong Wie Lie

    Lid - D. Tjabbes

    Lid - Mw. S.H. Wijbregt

    Lid - H.W.A. van Oordt

    Lid - G. Schoemaker

  • Bestuur 1951-1952

    Voorzitter - D.C. van der Pol

    Secretaris - Mw. D. van Leeuwen

    Penningmeester - Goei Joe Tik

    Lid - R. van de Plarche

    Lid - Mw. J.M. Leupen

    Lid - J.M. de Beijer

    Lid - H.A. Delfos

  • Bestuur 1950-1951

    Voorzitter - J.P.E. Bouwes-Bavinck

    Secretaris - M.M. Barbas-van der Klauw

    Penningmeester - P.J. Weidner

    Lid - W.M. van der Valk

    Lid - Mw. S.J.M. van Dijck

    Lid - Goei Joe TIk

    Lid - J.T. Mets

  • Bestuur 1949-1950

    Voorzitter - J.T. Mets

    Secretaris - Mw. L. Klaversteijn

    Penningmeester - Tan Tjong Gwan

    Lid - A.P. van Seters

    Lid - Mw. H.J. Koops

    Lid - P.J.M. van Heijst

    Lid - H. Hoolboom

  • Bestuur 1948-1949

    Voorzitter - J.A.C. de Cock van Leeuwen

    Secretaris - Mw. S.M.C. Molhuysen-van der Walle

    Penningmeester - H. Hengeveld

    Lid - J.W. van der Kraan

    Lid - Mw. A.S.C. Rodenburg-Schokking

    Lid - J.T. Mets

    Lid - J.H.G. Meesters

  • Bestuur 1947-1948

    Voorzitter - S. Gratama

    Secretaris - Mw. J.J. Frets-van Buuren

    Penningmeester - B.E. de Groot

    Lid - J.A.C. de Cock van Leeuwen

    Lid - Mw. E. Oort

    Lid - P. Nooij van der Kolff

    Lid - J.W. van der Kraan

  • Bestuur 1946-1947

    Voorzitter - E.W. Frets

    Secretaris - Mw. G. Renaud-Nooij van der Kolff

    Penningmeester - J. Keepmaker

    Lid - H.J. de Mol van Otterloo

    Lid - H.W. Carp

    Lid - Mw. G.C. Scheltema

    Lid - E.J. Renaud

    Lid - J.A.C. de Cock van Leeuwen

  • Bestuur 1940-1941

    Voorzitter - P.H. Verspyck Mijnssen

    Secretaris - D. van Tetterrode

    Penningmeester - E.E. Twiss

    Lid - Mw. E.M.A. de Clerq

    Lid - Mw. D.T. Bloem

    Lid - H.J.J.A. Niemer

    Lid - J.P. Vermeer

  • Bestuur 1939-1940

    Voorzitter - R. Rombach

    Secretaris - Mw. E. Vervat

    Penningmeester - J.F. Walburgh

    Lid - A.H. Wiebenga

    Lid - Mw. D.T. Bloem

    Lid - A. Jongenius

    Lid - H.J.J.A. Niemer

  • Bestuur 1938-1939

    Voorzitter - H. Flu

    Secretaris - Mw. A.C. de Groot

    Penningmeester - R.I. Horst

    Lid - K.J. Hardeman

    Lid - Mw. S.C. Offerhaus

    Lid - A.K. Iwema

    Lid - F.B.M.G. van Dithuyzen

  • Bestuur 1937-1938

    Voorzitter - H. Flu

    Secretaris - A.C. de Groot

    Penningmeester - R.I. Horst

    Lid - K.J. Hardeman

    Lid - Mw. S.C. Offerhaus

    Lid - A.K. Iwema

    Lid - F.B.M.G. van Dithuyzen

  • Bestuur 1936-1937

    Voorzitter - C.C. van Rappard

    Voorzitter - S. Klopper

    Secretaris - Mw. C.L.D.C. Bruins

    Penningmeesters - R.I. Horst

    Lid - C. van der Meer

    Lid - Mw. A.C. de Groot

    Lid - W.G.M. van der Kalk

    Lid - A.K. Iwema

  • Bestuur 1935-1936

    Voorzitter - J.H. Wensinck

    Secretaris - Mej. M. Kobus

    Penningmeester - C. Th. Fontein

    Lid - C.C. van Rappard

    Lid - Mej. C.L.D.C. Bruins

    Lid - J. van Eck

    Lid - W.G.M. van der Valk

  • Bestuur 1934-1935

    Voorzitter - B.J. Rethmeier

    Secretaris - Mej. M. Sneller

    Penningmeester - C. Th. Fontein

    Lid - J.H. Wensinck

    Lid - Mw. M. Kobus

    Lid - J. van Eck

    Lid - A.C. Taverne

  • Bestuur 1933-1934

    Secretaris - Mw. C.L. Roos

    Secretaris - Mw. M. Sneller

    Penningmeester - M. Mauwe

    Lid - Mw. M. Kobus

Partners